חייגו עכשיו:

050-402-0017

וילון מיקאדו

וילון מיקאדו הנו וילון מרהיב באופן מיוחד, הודות למראה המזרח-אסייתי שהוא מעניק. הווילון נגלל כשטיח מלמטה כלפי מעלה, ומעניק הארה או הצללה של החדר לפי הצורך. מדובר באחד מסוגי הווילונות הפופולאריים, לאור העובדה שהוא עשוי אך ורק מחומרים טבעיים: במבוק, עצי אחו וסיבי עץ. מהסיבה הזאת, ניתן לצבוע את הווילון ככל שיידרש, בצבעים מיוחדים על בסיס מים.

על אף התחושה הכפרית שהוא מעניק, ניתן להשיג וילון מיקאדו בהפעלה חשמלית או ידנית כאחד. הווילון יציב מאוד, נוח לשימוש ויכול לשמש למשך שנים ארוכות. העובדה שהוא עשוי מחומרים הידידותיים לסביבה, אינו מוריד מערכו – כי אם מוסיף! מדובר באחד מסוגי הווילונות האטרקטיביים ביותר!

אצלנו בחברת וילון ישיר, תוכלו להשיג וילון מיקדו – כמו גם ווילונות אחרים – בכל הצבעים. הוא מיוחד, הוא יפה, הוא אלגנטי והוא לא פוגע בסביבה. יש לו את מלוא היתרונות על מנת לספק להם שהות נעימה במחיצתו, הן בבית והן במקומות אחרים שמעריכים אמנות מהי. התקשרו אלינו עוד היום ונייעץ לכם בבחירה נכונה לווילון המתאים ביותר. לנו מגוון רחב של ווילונות, כולם באיכות שאינה פוחתת ממעולה. נסו אותנו ולא תצטערו! חייגו עכשיו!