אודות

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמספקת את שירותיה בבית הלקוח לכל אורך התהליך: משלב הבחירה, התכנון והתקנת הוילונות לשביעות רצון הלקוחות!

חברת וילון ישיר חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.

אנו מציעים עבורכם מגוון רחב של מוצרים ושירותים אשר כוללים: וילונות בד עם כל סוגי התפירה, וילונות סאן סטריפ, וילונות גלילה, וילונות תריס ונציאני, וילונות ורטיקאליים וכל סוגי ההצללה.

החברה שמה לה למטרה לתת ללקוחותיה שירות מצוין, איכות סחורה ברמה הגבוהה ביותר ומחירים אטרקטיביים. חזוננו הוא להיות חברת הווילונות המובילה בתחום הפרט והמשפחה בישראל. אנו מובילים בעשייה והצלחה תוך שמירה על יציבות וצמיחה, יוזמה והתנהלות ערכית ומקצועית.

כחלק מהתפיסה האסטרטגית, מקיימת וילון ישיר קשר ישיר עם לקוחותיה ללא עלויות של חנות, ומגיעה ישירות לבית הלקוח ומתאימה אישית לכל בית ובית עסק את הצרכים שלו בצורה אישית מקצועית ובמחירים ללא תחרות!

לקוחות ממליצים

ארז כהן, ירושלים

"מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, הצוות האדיב של וילון ישיר נתן לי שרות מסור – תודה רבה לכם!"

שולמית דחליקה, ירושלים

לא מפסיקים לקבל מחמאות!

מוטי נתן שירות אליפות! מספר אחד בתחום הוילונות. תודה רבה על השירות, היחס והאמינות!!!

אנה זיו

ממליצה בחום רב!!!

הזמנתי ממוטי וילון לכמה חלונות בבית. פגשתי בחור מקצועי, אדיב ושירותי.