וילון זברה

וילון זברה זה וילון מאוד מתאים למשרדים ומטבחים. הוא בעיצוב רשי, נקי ומאוד נח לעמעום האור בחדר.

וילון זברה עשוי משתי פסי רשת, פסי רשת שקופים ופסי רשת אטומים. על ידי קביעת מידת החפיפה בין הפסים השקופים לאטומים ניתן לקבוע את רמת האור הרצויה. וילונות הזברה מאפשרים קביעת מידת ההצללה ומידת ההסתרה הרצויה בכל נקודה ממצב פתוח לחלוטין שבו הוילון נאסף בשלמות לתוך מסילה מעוצבת לבין מצב סגור המסנן את האור ומציע פרטיות מלאה. ם כשיש חושך בחוץ ואור בפנים- אין שום סיכוי שיראו מבחוץ מה קורה בפנים הבית. יש מגוון רחב של גוונים, רוחבי פס וחומרים המאפשרים בחירה והתאמה עיצובית רחבה. וילון זברה קל ונוח להתקנה. ההתקנה מתבצעת בקלות על הקיר או על התקרה ומתאימה כמעט לכל חלון. אם אתם מתלבטים אם מתאים לבית שלכם או למשרד שלכם וילון זברה – אל תהססו – חייגו ותאמו איתנו פגישה בחינם! אנחנו ניתן לכם ייעוץ אצלכם במשרד או בבית ונתקין לכם את הוילון באחריות מלאה.

איך זה עובד? זה מאוד פשוט! בהתחלה נקבע פגישה בבית שלכם. נבחן את חדרי השינה, הבית הסלון, נבדוק את כיווני האור ואת סוגי החלונות. ניתן לכם ייעוץ חינם- איזה וילונות כדאי להתקין בכל חלון, וגם ניקח מידות מדוייקות. אתם תוכלו לבחור מתוך מגוון הבדים העצום שנביא איתנו ומהקטלוג הרחב, תוכלו להרגיש את הבד ולבדוק איך הוא משתלב בחדר השינה שלכם. ואז תמתינו זמן קצר ולאחר מכן נחזור להתקין את הוילונות בחדרי השינה בבית. אל תהססו, פנו אלינו והצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון