וילון רומאי לעיצוב מחודש של סלון הבית

אם חשוב לכם היופי והעיצוב של הבית או המשרד- בטח חשוב לכם שהוילונות יהיו מעוצבים: שיוסיפו חן לבית או לעסק, שיתאימו בטקסטורה ובצבע לעיצוב הכללי של החדר ויחד עם זאת שיהיו פרקטיים ושהעיצוב לא יפגע בשימושיות של הוילון.

וילון רומאי לעיצוב מחודש של סלון הבית:
לפעמים לכל אחד מאתנו בא להתחדש. בדיוק כמו שבא לנו להתחדש בתספורת חדשה או בג'ינס חדש כך לפעמים בא לנו גם לחדש את הבית שלנו. אם אנחנו רוצים לחדש את הבית שלנו כך שהוא יהיה יפה יותר ויתאים יותר לצרכים שלנו אנחנו צריכים פשוט לעצב אותו מחדש. עיצוב מחדש של בתים לא חייב לגרור הוצאה כספית כבדה מאוד. ניתן לעצב מחדש את סלון הבית שלנו על ידי רכישה של וילון חדש לחלונות שיש בו. וילון רומאי הוא וילון המעוצב בסגנון מחודש והוא יכול להתאים לכל בית. וילון זה יוקרתי מאוד והוא יכול להפוך את סלון הבית שלנו למקום בעל עיצוב איכותי.

וילון רומאי – וילון מושלם לחלונות בבית:

וילון רומאי הוא וילון שמתאים באופן מושלם לחלונות בבית. אם יש לנו סלון גדול ויש בו חלונות כדאי לנו לתלות עליהם וילונות רומאים. וילונות אלו מגיעים בשלל צבעים כולל צבע שמנת, צבע ירוק בהיר, צבע אדום וגם צבע לילך. הווילונות הללו יכולים להפוך את החלון בכל חלל לפריט מרכזי בחדר אליו נמשכת כל תשומת הלב. כאשר אנחנו בוחרים איזה סגנון עיצוב אנחנו רוצים לווילונות בסלון הבית שלנו חשוב שנתאים את סגנון העיצוב של הווילון (הצבע שלו, הדוגמא שלו, האורך שלו, סוג הבד) לסגנון העיצוב של כלל הסלון.

וילון רומאי – והפיכת הבית שלנו למקום נעים יותר:

וילון רומאי יכול לסייע לנו להפוך את הבית שלנו למקום נעים יותר למגורים. כאשר אנחנו גרים בבית שלנו אנחנו רוצים להרגיש הכי טוב בעולם בחלקת האלוהים הקטנה שלנו. אחת הדרכים להפוך את האווירה בבית שלנו לנעימה יותר היא להשקיע באיכות הווילונות שיש לנו בבית. השקעה בבחירה של ווילונות צבעוניים ומלאי נוכחות יכולה להפוך את הבית שלנו למקום שהוא לא רק מבנה אלא בית מלא חום ואהבה. הווילונות יכולים לסייע לנו לשמור על הפרטיות בבית שלנו תוך כדאי עיצוב מחודש שלו. חשוב שנבחר אך ורק וילונות שאנחנו אוהבים ומתחברים לסגנון העיצוב שלהם.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון