וילון רומאי

וילון רומאי הוא וילון בד ייחודי שנפתח מלמטה למעלה. הוא עשוי קומות קומות ובעזרת משיכה בשרשרת בצד ניתן לפתוח ולסגור את הוילון.

וילון רומאי מתאים בדרך כלל למשרדים, חדרים רשמיים, סלונים ולבתים בעלי סגנון מודרני ועיצוב בקו נקי. וילון רומאי בדרך כלל פחות מתאים לחדרי ילדים מכיוון שבכדי לכבס את הוילון עלינו לפרק אותו מהמנגנון ואז לכבס את הבד וזה מורכב יותר. וילון רומאי יכול להגיע במבחר עצום של בדים וטקסטורות וכל בד מהווה עיצוב אחר לגמרי לחדר ומשמעות חדשה לסגנון החלל בו הוא נמצא.

אז איך תדעו האם מתאים לכם וילון רומאי?

תמיד כדאי להתייעץ עם איש מקצוע. כל שעליכם לעשות הוא פשוט להתקשר אלינו 050-402-0017 ולתאם איתנו פגישה. אנחנו נגיע אליכם, נתבונן בחלל ונייעץ לכם איזה וילון הכי מתאים. נוכל גם לקחת מידות על מנת לתפור לכם וילון הכי מדוייק שאפשר. תוכלו לבחור בד ממבחר עצום של בדים שנביא איתנו, ולבחור את סוג הוילון מתוך הקטלוג שנציג לכם. לאחר זמן קצר נגיע אליכם להתקין את הוילונות בעסק או בבית שלכם.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון