וילונות גלילה

וילונות גלילה הם וילונות שבנויים בצורה מיוחדת שבה ניתן להרים ולהוריד את הוילון מלמטה למעלה במנגנונים שונים, חלקם חשמליים וחלקם ידניים.

ב"וילון ישיר" אתם יכולים לבחור בעצמכם את סוג הבד וסוג המנגנון והכל- אצלכם בבית! אנחנו מגיעים אליכם עם מבחר גדול של בדים וקטלוג עם מגוון גדול של דוגמאות, לכם נשאר רק לבחור! אנחנו נמדוד את החלון אצלכם בבית, נלך לתפור אותו ונחזור להתקין אותו אצלכם.

לוילון הגלילה מספר מטרות:

1. הצללה- וילון הגלילה יתרום רבות להצללה מדודה של החדר באופן שתכלו לשלוט בו וגם לשמור על האסטטיקה של החדר. שמש ישירה מפריעה לעיתים קרובות להתנהלות בבית ואף מחממת את החדר. וילון הצללה יתרום לטמפרטורה נעימה בחדר.

2. עיצוב- וילונות גלילה מעוצבים בד"כ באופן מינימליסטי ומעודן ומשווים לחדר מראה אלגנטי ויוקרתי.

3. האפלה- הרבה פעמים מציבים וילון גלילה במשרד, הוא מתאים גם במטבח ואפילו לעיתים בסלון. בחדרים שבהם אין תריס ניתן להחשיך את החדר באמצעות וילון הגלילה.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון