וילונות לחדרי שינה

בחדר השינה וילונות נועדו גם לשמור על הפרטיות וגם להחשיך את החדר. יש בתים שאין בהם תריסים בכלל, והוילונות מחליפים את התריס. ניתן להתקין וילון הצללה של בד אטום לחלוטין ומעליו בד נוסף ליופי שדרכו נכנס אור אך שומר על הפרטיות.

אם החלטתם להתקין וילונות בחדר השינה שלכם- פנו אלינו!

החנות שלנו מגיעה אליכם הביתה .

חברת וילון ישיר מומחית באספקה, תפירה והתקנה של וילונות לחדרי שינה.

איך זה עובד? זה מאוד פשוט! בהתחלה נקבע פגישה בבית שלכם. נבחן את חדרי השינה, הבית הסלון, נבדוק את כיווני האור ואת סוגי החלונות. ניתן לכם ייעוץ חינם- איזה וילונות כדאי להתקין בכל חלון, וגם ניקח מידות מדוייקות. אתם תוכלו לבחור מתוך מגוון הבדים העצום שנביא איתנו ומהקטלוג הרחב, תוכלו להרגיש את הבד ולבדוק איך הוא משתלב בחדר השינה שלכם. ואז תמתינו זמן קצר ולאחר מכן נחזור להתקין את הוילונות בחדרי השינה בבית. אל תהססו, פנו אלינו והצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון