וילון דואט

וילונות דואט של חברת וילון ישיר, מאופיינים ביכולת הצללה מלאה בחדר. מדובר בווילונות בעלי ציפוי פנימי של אלומיניום אטום, מה שמהווה חסם מצוין מפני האור, באם יידרש. אלה ווילונות מרהיבים מצד אחד ופרקטיים מאד מצד שני. אולי זו הסיבה, שהם כה מבוקשים בימים אלה הן לבתים פרטיים והן למשרדים וקליניקות.

וילונות דואט יעניקו לכם אפלה מוחלטת בכל רגע שתרצו, בזכות המבנה הייחודי שלהם. למעשה הם מזכירים מאוד כוורת, כיוון שישנם חללים מדהימים בין שכבות הבד. ניתן לשלוט על כמות האור באמצעות הסטה פשוטה ולהשיג הצללה מלאה מבלי לוותר על מראה יוקרתי ותחושה של בד איכותי במיוחד. אנחנו בחברת וילון ישיר, מהוקצעים במיוחד בתחום הווילונות. אנו מספקים בכל שנה אלפי ווילונות לשלל לקוחותינו המרוצים: בזכות המחירים האטרקטיביים, המבחר הרחב, הצבעים המגוונים ואפשרויות התשלום הנוחות שאנו מציעים, אנו עומדים בראש החנית ואומרים את המילה האחרונה בתחום. וילונות דואט, כמו כל שאר הווילונות שאנו מספקים, עומדים לבחירתכם כל העת. התקשרו עכשיו!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון