וילון זברה

וילון זברה, נחשב לאחד מווילונות הגלילה הנוחים והמבוקשים ביותר. אולי משום שהוא נועד להצללה, אך מעוצב כל כך יפה – הוא כובש את כולם כל כך מהר. לווילון הזה בעצם יש שתי שכבות של בד, מצד אחד רצועות בד אטומות ומן הצד השני בד רשת או שקוף. כך, ניתן לווסת את כמות האור שנכנסת הביתה, כמו גם את רמת ההצללה המתבקשת.

וילון סאן סטרייפ זברה, מגיע במגוון צבעים ונחשב לווילון עכשווי ומודרני. יש לו מראה עדין, אלגנטי וחמים, שמשאיר אותו רמה אחת מעל כל השאר. מאחר שמדובר בווילון שמסנן את האור מחד, אך מאידך מוסיף נקודת עיצוב נוספת בבית, אפשר לומר שהוא בהחלט מחזיק במיטב היתרונות ולכן מוסיף להיות כה מבוקש גם היום. אנחנו בחברת וילון ישיר עוסקים בבחירת הבדים הכי טובים, תפירתם בהקפדה והפיכתם לווילונות שתמיד רציתם. רק אצלנו תמצאו וילון סאן סטרייפ זברה במחיר כל כך משתלם, שחבל לפספס. התקשרו אלינו עוד היום, ובחרו לעצמכם את הווילון האהוב עליכם במיוחד. אנחנו כבר נעשה את השאר…

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון