וילון עם של בצד

בעוד שלרובנו יש בבית תריס ידני, עולה צורך לכסות אותו באופן שלא יפגע בעיצוב החדר. לכן, מוצעים כיום וילונות כותרת קשתות, אשר מציעים יריעות וילון ארוכות מן הצדדים ואותן ניתן כמובן לפתוח ולסגור, וכן יריעת בד קצרה יותר הנתלית כמו קשת הפוכה ומכסה את ארגז התריס.

ניתן לבחור את צבעו של השל לפי הטעם, כמו גם את מרקם הבד, גודלו ומיקומו. בנוסף, השל ניתן להזזה מצד לצד וכן לשנות את גובה התופסנים, כך ניתן לייצר סגנונות עיצוב חדשים. כיום, הרבה בתים בוחרים דווקא בוילון עם של בצד, בשל הנוחות שבשימוש וכן בשל המראה האלגנטי שלו. חברת וילון ישיר עומדת לרשותכם, מספקת ייעוץ מן הרגע הראשון ונכונה לשתף במכלול הידע והניסיון. אם אתם מתלבטים איזה וילון לבחור, התקשרו אלינו כעת והתכוננו לשדרג את ביתכם, כמעט מבלי לעשות דבר. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממיטב האפשרויות שוילון ישיר מעמידה לפניכם, בכל עת ולבחור את הווילון שיעשה לכם את ההבדל.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון