וילון פליסה

וילון פליסה מביתה של חברת וילון ישיר, עשוי מפוליאסטר עם ציפוי מיוחד המונע כניסת אבק ודוחה כתמים. וילונות אלה מועדפים במיוחד על לקוחות שמעריכים את המראה היוקרתי מחד, ומאידך את הקלות שבה ניתן לנקות אותם. בדרך כלל, וילונות אלה מאופיינים בקפלים אופקיים, אשר באמצעותם ניתן לשלוט על ההצללה בחדר.

וילון פליסה, נחשב לאחד הווילונות האהובים ביותר. אנחנו בווילון ישיר, מקפידים על המראה המעוצב בקפידה תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר לשם הבטחת עמידותו. כמובן שניתן לבחור את צבע הבד והטקסטורה המועדפת, מתוך המגוון הרחב שאנו מציעים, כמו כן את המנגנון הרצוי (ידני או חשמלי). מובן כי וילון פליסה מתאים לבתים פרטיים ולבתי עסק כאחד: הם נוחים, יפים, פשוטים לתפעול ונוחים מאוד לניקוי. גם אנשים בעלי רגישות לאבק יוכלו ליהנות מהווילונות מהסוג הזה, הודות לחומר בו הם מצופים, המונע חדירה של אבק לווילון. התקשרו אלינו עוד היום ונעמיד לרשותכם את כל המומחים, אשר יעזרו לכם לבחור את הווילון שתמיד חלמתם עליו!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון