וילונות האפלה

אם אתם מחפשים וילון מבד אטום, אשר יועיל בחסימת השמש והאור כך שישרה בחדר אווירת פרטיות – התשובה שלכם היא וילונות האפלה. בזכות הציפוי המיוחד שלהם, הנמצא בחלקו האחורי של בדי הווילונות הללו, ניתן להשיג את החשכה הרצויה בחדר.

וילונות האפלה אינם מתאימים רק לחדרי הקרנה, כפי שרובכם ודאי חושבים, אלא גם לחדרי שינה וחדרי ישיבות. ניתן להשיגם במגוון צבעים ולהתאימם באופן אישי לחדר הספציפי או המשרד. חשוב לומר כי משום שהבדים של וילונות אלו עובדים תהליך של הקשחה, הם גם עמידים יותר ואף מגנים מפני אבק. ניתן להשיגם עם תפעול ידני או חשמלי, על פי הצורך. אצלנו בחברת וילון ישיר, ניתן למצוא מגוון של וילונות, שבכללם גם וילונות האפלה – במבחר גדול. הווילונות עונים על הצרכים הפונקציונאליים בבית ובמשרד, ולכן מבוקשים מאוד. הווילונות הללו מתאימים במיוחד לחלונות ללא תריסים, אך ניתן להשתמש עמם גם בעבור וילון רגיל. התקשרו אלינו עוד היום ונתאים לכם את הווילון המעולה ביותר, שיענה על כל הציפיות שלכם, ללא פשרות! אנו מחכים לכם!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון