וילונות ורטיקאלים

וילונות ורטיקאלים הנם וילונות הצללה בעלי יכולת ייחודית להסתובב במאה ושמונים מעלות. מאחר שמדובר בווילון בעל מראה ונציאני מחד – ומאידך מחירו כה אטרקטיבי – רבים בוחרים בו. הוא כמובן מחזיק ביתרונות חשובים נוספים: תחזוקה פשוטה שהוא מצריך והעובדה שהוא אינו קולט אבק.

וילונות ורטיקאלים הם לא רק יפים, אלא גם נוחים מאוד. הם מתנקים בקלות (מטלית לחה אחת – זה כל מה שצריך) ומאפשרים שליטה נפלאה בכמות האור הנכנסת לחדר. את השלבים האנכיים של הווילון, ניתן לצדד או להסיט לפי הצורך, עם או בלי מנגנון חשמלי. כמובן שכמו וילונות אחרים, גם הווילונות הללו נמצאים בשלל צבעים ויוסיפו לכם עוד נקודה של עיצוב בבית. אם אתם מחפשים וילונות ורטיקאלים מדהימים ביופיים ובמחיר משתלם, אתם מחפשים אותנו. חברת וילון ישיר מתמחה בשיווקם של סוגי וילונות רבים ומגוונים. כל מה שאתם צריכים לעשות, הוא להרים את הטלפון – ולחייג! אנחנו נציע לכם עסקה משתלמת במיוחד ואף יותר מכך: אנחנו נהפוך את הבית, הקליניקה או המשרד שלכם – למקום שכיף להיות בו, באמצעות וילון מתאים שמרהיב להסתכל עליו.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון