וילונות חסיני אש

וילונות חסיני אש הנם מצרך חשוב, הן למוסדות הבריאות והחינוך כאחד ואף לבתים פרטיים בהם יש ילדים קטנים מאוד. אפשר לומר כי בעיקר כאשר מדובר בווילונות עבור גני ילדים, בתי ספר או בתי חולים, יש צורך רב במיוחד להבטיח שהווילון לא יתלקח במקרה של תקלה או אי-זהירות, ויסכן את החולה או הילד.

באופן כללי, וילונות חסיני אש עשויים מבדים מיוחדים, אשר מעקבים ומונעים בערה. אין זה אומר שיש להתפשר על העיצוב בשל כך, כמובן. ישנם וילונות מרהיבים, מיוחדים ומרשימים, אשר מחזיקים גם ביתרון הנוסף של חסינות מאש. המבחר הוא רחב, כמו גם הצבעים והסגנונות. וילונות חסיני אש יכולים להתאים לכל מקום, ויש להם חשיבות רבה. חברת וילון ישיר מספקת וילונות אלה, תוך שמירה על התקן המחמיר ביותר. חשוב לציין, כי בדרך כלל הווילונות הללו מגיעים מבדים אטומים, אך כיום ניתן להשיגם גם מבדים שקופים יותר, שיתאימו לבעלי הטעם הקלאסי. פנו אלינו עוד היום והתחדשו בווילון חדש, אשר יוסיף ביטחון ויופי למשרד, לגן או לחדר שלכם!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון