וילונות חשמליים

וילונות חשמליים כבר מזמן לא נחשבים למותרות ו-"נוחות" היא לא מילה גסה. וילונות אלו עונים על צורך חיוני להקלה בתפעול הווילונות, ומתאימים לשימוש בכל גיל. אפשר לומר כי כיום, ניתן להתקין מנגנון חשמלי לרוב סוגי הווילונות, כך שאפשר יהיה להבטיח שליטה מרכזית משלט או מתג אחד.

בדרך כלל, וילונות חשמליים מתחייבים במקום, כאשר מדובר בחלל עם מפתחים גבוהים או רחבים או כאשר אין גישה קלה לווילון, אך לא רק. אם מעוניינים בשליטה קלה על כל הווילונות בבית או במשרד חשוב להתקין את המנגנון החשמלי, אשר יאפשר זאת – גם כאשר הגישה נוחה והמפתחים סבירים. חברת וילון ישיר הנה מובילה בתחום ומספקת פתרונות מתקדמים של וילונות חשמליים. ניתן לבחור וילונות בעל מערכת הסתה אופקית או בעל מערכות הרמה אנכית. כמובן שניתן לשלוט על המערכות הללו באמצעות מתג, שלט או מערכת בית חכם. אנו בווילון ישיר, שמים דגש על כל הפרטים, החל מהאיכות וכלה בשביעות רצונו של הלקוח. אז פנו אלינו עוד היום ונוכל להמליץ, לייעץ ולסייע לכם לבחור את הווילון האידיאלי. התקשרו עכשיו!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון