וילונות כותרת קפלים ישרה

וילונות כותרת, הנם וילונות המיועדים לכיסוי חלונות צרים, כמו חלונות מטבח או חלונות אוורור של מרתף. לעתים הם משמשים גם להסתרת אזורי אחסון קטנים או לגני ילדים. וילונות כותרת קפלים ישרה, הנם וילונות קצרים וצרים, כאמור, העשויים מבד טבעי או סינתטי ישר, עם קפלים. לא מדובר בבדי תחרה, כפי שנהוג לחשוב, כי אם בבדים קצת יותר עבים המסוגלים ליצור את הקפלים.

במקרים בהם חשוב ללקוח לקבל וילון עם תחרה, ניתן כמובן להוסיף תפירה של בד תחרה בקצה הווילון ובכך ליצור מראה קלאסי יותר. חשוב לומר כי וילונות כותרת קפלים ישרה מרהיבים ומרשימים מאוד, אך כאשר משתמשים במוט עם גימור מיוחד, זה משדרג את המראה הכללי עוד יותר. לכן, בדרך כלל, אם חשוב לכם לשמור על מראה יפהפה, כדאי לבחור מוט דקורטיבי אשר יתרום הן להחזקת הווילון והן לעיצוב החדר, כקישוט בפני עצמו. חברת וילון ישיר מתחייבת לספק את הסחורה הטובה ביותר, וכן מציעה ייעוץ מקצועי לכל לקוח. אם ברצונכם לרכוש וילון כותרת מיוחד, באיכות מעולה ותפירה מוקפדת, צרו עמנו קשר ונסייע לכם לבחור את המוצר המתאים ביותר בשבילכם. אם גם אתם מעוניינים בוילונות כותרת קפלים ישרה אתם מוזמנים ליצור קשר עם "וילון ישיר", אנחנו נגיע אליכם עד הבית ונתאים לכם את וילון החלומות שלכם, התקשרו עכשיו: 050-402-0017

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון