וילונות כותרת קשתות

בעוד שלרובנו יש בבית תריס ידני, עולה צורך לכסות אותו באופן שלא יפגע בעיצוב החדר. לכן, מוצעים כיום וילונות כותרת קשתות, אשר מציעים יריעות וילון ארוכות מן הצדדים, אותן ניתן כמובן לפתוח ולסגור, וכן יריעת בד קצרה יותר הנתלית כמו קשת הפוכה ומכסה את ארגז התריס.

למרות שלכתחילה, היווה סוג זה של וילונות, כפתרון אקסקלוסיבי להסתרת ארגזי התריס, כיום ישנה הבנה רחבה יותר בעניין. במילים אחרות, כיום בוחרות משפחות רבות להשתמש דווקא עם וילונות כותרת קשתות, בעיקר בשל יופיים ופחות על מנת להסתיר דבר מה. מדובר במוצר אסתטי מאוד, המתקשר עם הארמונות העתיקים שבהם הם מקובלים עד היום. אצלנו בחברת וילון ישיר, מתעקשים לשלב בין הפרקטיקה לאסתטיקה. לכן אנו מחזיקים דגמים רבים מבדים מגוונים של וילונות כותרת קשתות. ניתן לבחור את הצבע, הבד, המרקם ואפילו את סגנון התליה. לא זו בלבד, אלא שאנו מעניקים גם ליווי אישי וייעוץ מקצועי לכל לקוח, מתוך תחושת אחריות מלאה. אנו מזמינים אתכם להתחדש בווילון כותרת קשתות, שיסב לכם תחושה של מלכים אמתיים. אם גם אתם מעוניינים בוילונות כותרת קשתות אתם מוזמנים ליצור קשר עם "וילון ישיר", אנחנו נגיע אליכם עד הבית ונתאים לכם את וילון החלומות שלכם, התקשרו עכשיו: 050-402-0017

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון