וילונות לאולמות וגני אירועים

חברת וילון ישיר מספקת, בין היתר, וילונות לאולמות וגני אירועים. הווילונות באיכות מעולה, התפירה מצוינת, אך חשוב מכל: השירות יוצא מן הכלל. אנו נעמוד לרשותכם בכל עת, בכל שאלה ולכל בקשה, תוך עמידה בזמנים ובהתחייבויות. לקוחות רבים בעלי אולמות וגני אירועים, בוחרים לעבוד דווקא עמנו, חברת וילון ישיר, לאורך שנים. זאת, לאור העובדה שאנו תמיד עונים על הציפיות ועומדים בכל התחייבויותינו כלפי הלקוח.

ישנו מגוון רחב מאוד של בדים וסוגי תפירה, המיועדים עבור וילונות לאולמות וגני אירועים. אנו מעמידים ללקוחותינו גם את האפשרות לבחירת ווילונות בהזמנה אישית, בהתאמה מלאה למידות הספציפיות, הצבעים במקום ושאר הנתונים. חשוב לנו מאוד לדייק בכל פרט, לעמוד לרשותכם בכל עת ולהפוך את בחירת הווילון לנעימה וחווייתית. התקשרו אלינו עוד היום ושמעו על הצעת המחיר שלנו, כמו גם על שאר הפרטים. נציגנו ישמחו לעזור לכם לבחור את וילונות לאולמות וגני אירועים, בהתאם לכל מה שחשוב לכם. אנו מבטיחים לספק אך ורק סחורה מעולה, ברמת איכות גבוהה בהרבה מכל מה שאתם מכירים. אל תתעצלו, תתקשרו! אנחנו מחכים לכם.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון