וילונות לבתי אבות

בתי האבות המתקדמים בעולם, הבינו מכבר שאין שום סיבה לכך שהמקום יהיה חסר צבע או חיות. לכן, היטיבו הם לעצב את בתי האבות, כך שיהפוך דווקא למקום עליז, שבו אנשים מבוגרים שמחים להיות בו. חברת וילון ישיר מספקת וילונות לבתי אבות, בשלל צבעים ומרקמים. אנו נהפוך את המקום שלכם – למזמין ונעים, בזכות הבדים הנפלאים והתפירות המיוחדות.

וילונות לבתי אבות ממש לא חייבים להיות בצבעים בהירים מבד עבה המזכיר את שנות החמישים. אצלנו תוכלו למצוא וילונות מודרניים, לכל צורך, אשר יוכלו מחד לשמור על שלוות המקום, ומאידך גם על האקסקלוסיביות שלו. אנו נעמיד לכם יועצים מתאימים, אשר יוכלו לעזור לכם לאורך כל הדרך, בבחירת הבדים הנכונים והצבעים המתאימים. כל זאת, תוך עמידה במחירים הוגנים וגם בזמנים. חשוב מאוד לציין, כי כדאי לבחור בדים שאינם מתלקחים בקלות באש, על מנת לעזור בשמירה על הקשישים מפני דלקות פתאומיות שעלולות להתלקח בטעות. התקשרו אלינו עוד היום ולא תצטערו. כמו כן, אנו מזמינים אתכם לצפות בגלריה שלנו ולהתרשם היטב. כל הווילונות שלנו מדהימים בתמונות, ואפילו יותר במציאות!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון