וילונות לבתי חולים

וילונות לבתי חולים – הם המומחיות שלנו. אנו מספקים ווילונות איכותיים כבר שנים רבות, ומזמינים אתכם להתרשם מהתמונות: האיכות מעולה, הצבעים מגוונים והתפירה מרשימה. על אף שנהוג להזמין בעיקר וילונות פשוטים, הנתלים באמצעות טבעות, אתם ודאי יכולים להתרשם מסגנונות שונים ומגוונים: החל מווילונות קפלים שטוחים, דרך וילונות סרט כיווץ וכלה בווילונות כותרת.

אנו כאן כדי לתת לכם את המענה הטוב ביותר – לכל שאלה ושאלה. בנוסף, נוכל לתפור לכם וילונות לבתי חולים – בהתאמה אישית, לכל מחלקה או משרד. גם בעתיד, נוכל לספק לכם ווילונות חלופיים, במידה ותצטרכו. אין כל ספק שבית חולים זקוק לחברת ווילונות מעולה, המסוגלת לתת מענה מהיר וסחורה טובה במחיר הוגן – בשביל זה אנחנו כאן. קחו לכם רגע והעבירו מבט על הגלריה שלנו. עיניכם הרואות יעידו בפניכם על שפע המבחר והסגנונות. אנו נשמע להעמיד לרשותכם את המומחים שלנו, שיעזרו לכם בבחירת הבדים וסוגי התליה, על מנת שתוכלו ליהנות מווילונות יפים, זולים ונוחים. מחפשים וילונות לבתי חולים? אנחנו כאן בשבילכם.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון