וילונות לבתי מלון

בדרך כלל, וילונות לבית מלון מתחלקים לשניים: וילונות קפלים מצד אחד, או וילונות סרט כיווץ מצד אחר. זאת מפני שמדובר בשני סוגים של ווילונות, הנחשבים יפים, נוחים וזולים יחסית. ניתן להזמינם במסות גדולות, והם תמיד יישארו מרשימים נורא. בנוסף, הווילונות הללו מחזיקים היטב מעמד, גם לאורך שנים ארוכות.

וילונות לבית מלון הם מצרך חשוב. אחת מהפנטזיות הכי גדולות של הלקוחות המגיעים להתפנק בבית המלון, היא לקום בבוקר, להסית את הווילון ולגלות עולם חדש נפתח. אנו, בחברת וילון ישיר, מקפידים להגשים חלומות. שימו לב, רצוי לבחור וילונות המחזיקים בחסינות טובה יותר מפני אש. זאת, על מנת להפחית את הסיכון למקרה של שריפה או התלקחות של אש בחדר בית המלון. אנו מזמינים אתכם, בעלי המלונות, להתקשר עמנו ולקבל הצעת מחיר הוגנת, עבור תפירת וילונות ייחודיים בשבילכם. חברת וילון ישיר, הנה מהחברות המובילות ביותר בתחום. התרשמו משלל הווילונות שאנו מציעים וצרו עמנו קשר. אנו נעזור לכם לבחור את הווילון המתאים ביותר, במחיר הטוב ביותר. אל תתפשרו על פחות מאיכות מושלמת. אם חשובה לכם החוויה של הלקוח המגיע לבית המלון, לנו חשובה החוויה שלכם. התקשרו אלינו עוד היום ובחרו וילונות לחדרי המלון, לסוויטות ואפילו ללובי. אנחנו כאן בשבילכם.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון