וילונות לבתי ספר

וילונות לבית ספר, הם מצרך חשוב מאין כמותו. שכן, מדובר בפריט שתורם לא רק לעיצוב הכיתה, כי אם לסביבת הלימוד. הווילונות מבטיחים הגנה מפני השמש, וכמובן מעניקים תחושה של משפחתיות והתכנסות. נדמה שאין וילון ספציפי מסוים, אותו נוהגים לבחור מנהלי בית הספר באופן קבוע. זאת מפני שיש מגוון כה רחב ואפשרויות כה רבות.

יחד עם זאת, למרות שההיצע רב, נדמה שיש וילונות מומלצים במיוחד לבתי ספר. כמו למשל, וילונות קפלים או וילונות לולאות. זאת מפני שהם נוחים מאוד להסטה, ניתן לתפור אותם כמעט מכל בד והם נחשבים זולים יחסית. אין שום בעיה לדאוג לכמות גדולה מהם תוך זמן קצר, וכן אפשר להדפיס על הבדים כל מה שרוצים, בהתאם לצורך. אנחנו בווילון ישיר, נשמח להעניק לכם שירות מצוין וייעוץ מקצועי. נשמח אם תפנו אלינו, ואנו נעמיד לרשותכם את מיטב המומחים. כמו כן, חשוב לציין כי כמובן שיש באפשרותנו לתפור וילונות לבית ספר בהתאמה אישית, לפי מידות. הן הכיתות, הן חדר המורים והן המשרדים השונים בבית הספר, יוכלו להתחדש בווילונות מרהיבים, אשר יוסיפו יופי וחמימות למתחם כולו.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון