וילונות לגני ילדים

וילונות לגני ילדים – חשובים מאוד לפעילות הסדירה בגן. כאשר יש שמש חזקה החודרת את החלון, הילדים מסתנוורים והופכים לחסרי שקט. כל הפעילות בגן הופכת למורכבת יותר, מה שעלול להתיש מאוד את הצוות המקצועי וגם לגרום לאי נוחות כללית. גננות רבות מעידות שמדובר במצרך חובה, אשר אין להתפשר עליו.

חברת וילון ישיר, מעמידה היצע עצום של אפשרויות בתחום הווילונות: החל מווילונות קפלים, דרך וילונות סרט כיווץ וכלה בווילונות השחלה מיוחדים. כל הווילונות שלנו איכותיים מאוד, נוחים לשימוש ויפים למכביר. אנו מקפידים על שירות מצוין ותמיכה מלאה בלקוח, כבר מרגע התעניינותו. וילונות לגני ילדים חשובים לכולם: לצוות המקצועי, לילדים וגם להוריהם – שמעוניינים להבטיח סביבת לימוד נעימה בגן. חשוב מאוד לבחור את הצבעים הנכונים, שישרו רוגע, כמו גם את הבדים המתאימים, שיהיו עמידים לאורך זמן ויתאימו לאווירת הגן. שורה של מומחים תעזור לכם לבחור את הווילון המתאים ביותר, שיהיו גם בטיחותיים וחסיני אש, אז התקשרו כעת! אם גם אתם מעוניינים בוילונות לגני ילדים אתם מוזמנים ליצור קשר עם "וילון ישיר", אנחנו נגיע אליכם עד הבית ונתאים לכם את וילון החלומות שלכם, התקשרו עכשיו: 050-402-0017

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון