וילונות לולאות

חדרי הילדים, מאופיינים בכל מיני פריטים מיוחדים: בובות, משחקים, ציורים וגם – וילון עם לולאות. וילונות לולאות הנם וילונות שתפורים עם מכפלות כפולות. כיום, אפשר לראות אותם גם אצל רופאי ילדים או מרפאות ילדים. אפשר להשיגם בצבעים, עם הדפסים או בלי, וכן מבדים שונים.

וילונות לולאות מאפשרים תליה נוחה על צינור או מוט, כמו גם הסטה נוחה לפי הצורך. עבור משרדים או חדרים החשופים במיוחד לקרני השמש, אפשר להזמין בד עבה וכפול, על מנת ליהנות מהצללה טובה יותר. כמובן, שחשוב מאוד לשים לב ולמדוד נכון את החלון, על מנת להתאים בצורה מושלמת את גודלו של הווילון. כמו כן, חשוב להבין לעומק את המשמעויות בבחירת סוג הבד. לשם כל אלה וגם להמשך ייעוץ וטיפול, מומלץ לפנות למומחים שלנו.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון