וילונות לחדרי ילדים

וילונות לחדרי ילדים, הם ללא ספק המוצר המתוק ביותר להשלמת העיצוב בחדרם של הילדים. ניתן להשיגם בצבעים אחידים או שלא, עם הדפסים או בלי וכך הלאה. כמובן שהווילונות המתאימים לפעוטות, אינם מתאימים בדרך כלל לחדרי נוער וכיוצא בזה, אך עם זאת, לעתים ניתן לשלב בין חלקים מהווילונות הקיימים ובכך לחסוך כסף.

לרוב, יש לציין, ההורים מעדיפים לרכוש את כל חלקי הווילון לילד או לנער המתבגר, באופן מסודר ממקור אחד. וילונות לחדרי ילדים מאוד דינאמיים מבחינת עלותם, ומתחילים מכמה עשרות שקלים. ככל שרוצים שהווילון יהיה מרשים יותר או מבדים יקרים יותר, כמובן שגם עלותו הכוללת של הווילון – תעלה. במיוחד אם כאשר מדובר בהתאמה אישית של ווילון לחדר הילדים, אשר נתפר על פי מידות אישיות, המחירים יהיו מעט גבוהים יותר. וילון ישיר הנה חברה ותיקה המספקת וילונות איכותיים לכל לקוח, מן המלאי הקיים או בהתאמה אישית. אנו מתחייבים לווילונות ברמה הגבוהה ביותר, אשר יגיעו אליכם תוך זמן קצר. תוכלו להתרשם מן הגלריות באתר, ולהיוועץ עמנו להמשך טיפול בהזמנה. תתחדשו!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון