וילונות לחנות

חשוב לבחור נכון וילונות לחנות. לסוג הבד, למרקם ולצבע שלו – ישנה חשיבות מכרעת, בעיקר כאשר חשוב לבעל החנות להראות בחזית. שכן, הדבר החשוב ביותר לבעל עסק, הוא להגדיל את כמות המכירות שלו. כיצד עושים את זה? מעצבים נכון את החנות, כך שתינתן תחושה נעימה ונוחה, מושכת ומזמינה את הלקוחות להישאר.

וילונות לחנות יכולים להיות מכל סוג: וילונות עם קפלים, לולאות, ארוכים, קצרים, עם או בלי כיווץ וכך הלאה. אך עם זאת, חשוב מאוד להתאים את הסגנון של הווילון – לסגנון הכולל של החנות. אנחנו בחברת וילון ישיר, נמצאים כאן כדי לסייע לכם לקחת את הבחירה הנכונה ביותר עבור החנות שלכם. צוות המומחים שלנו, בעל ניסיון רב ובקיאות בתחום, ישמחו לייעץ לכם בכל עת. וילונות לחנות חייבים להיות איכותיים, ולכן אנו מתחייבים לספק לכם את הסחורה הטובה ביותר. לא צריך להיות מקצוען גדול כדי להבין שהווילונות שלנו תפורים בצורה מוקפדת, יפים לאין ערוך וכן עשויים מבדים מעולים. אנחנו לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר בשבילך, אז צור עמנו קשר בהקדם ונעזור לך לשדרג את החנות שלך, באמצעות וילון מיוחד במיוחד.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון