וילונות למטבח

כיום, ישנם סוגים שונים ורבים של וילונות למטבח, כך שאין כל הכרח להסתפק בווילון המסורתי שכולנו מכירים מקדמה דנא. במילים אחרות, אפשר לומר כי בשנים האחרונות, הווילונות במטבח לוקחים חלק ער בעיצוב המטבח והבית. לכן, כדאי להיחשף לשלל האפשרויות העומדות לפניכם, עד לבחירת הווילון היפה והמתאים ביותר עבורכם.

חברת וילון ישיר עוסקת בשיווקם של וילונות למטבח, כמו גם וילונות אחרים, שנים רבות. אנו פורשים בפניכם את קוצו של המבחר העומד לרשותנו, ומזמינים אתכם להתרשם. משום שאנחנו יודעים שהמבחר הוא רב ושקשה כל כך להחליט, אנו מעמידים לרשותכם את צוות המומחים שלנו, שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר, הן לכיס והן למטבח ולשאר הבית. וילונות למטבח חשובים מסיבות רבות: החל משמירה על פרטיות, דרך שמירה על טיב המזון המונח על השיש וכלה כמובן בעיצוב החלל במטבח. ניתן לרכוש וילונות בד מתקפלים, וילונות עץ או אפילו וילונות ניקל. שפע האפשרויות מבטיח שגם הווילון שאתם מחפשים נמצא ברשותנו, אז חייגו עכשיו ותתחדשו בווילון שתמיד חלמתם עליו, באיכות ללא פשרות!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון