וילונות למסעדות ולבתי קפה

אם אתם מחפשים וילונות למסעדות ולבתי קפה, אתם מחפשים וילון ישיר. אנחנו נסייע לכם לבחור את הווילון המתאים ביותר, מהבד המעולה ביותר ונתפור לכם אותו. כבר מהתמונות בגלריה, אתם יכולים להתרשם משלל האפשרויות העומדות לרשותכם, וכן מיופיים המפעים של הווילונות שלנו – אותם לא תמצאו בשום מקום אחר.

חברת וילון ישיר, העוסקת בתחום התאמת ותפירת הווילונות, נמצאת בראש החנית בתחום. אנו מבטיחים לספק סחורה מצוינת, אך חשוב מכך: איכות ללא מתחרים. מיטב המעצבים והמומחים, יוכלו לספר לכם עד כמה וילון יפה, הנו משמעותי לעיצוב החלל במסעדה ובבתי הקפה. הווילונות שלנו, ישרו אווירה חמה, נינוחה וייחודית. בעוד שישנם בתי עסק רבים, העוסקים בתחום המסעדנות, מעטים הם המקומות שבאמת כיף לשבת בהם. בזכות הווילונות הייחודיים של וילון ישיר, תוכלו להבטיח הנאה מיטבית – לא רק מכוס הקפה או מנת האוכל, כי אם גם מהאווירה והמראה כולו. וילונות למסעדות ולבתי קפה קונים רק אצלנו. התקשרו עכשיו ואנו נעמיד לרשותכם צוות מומחים שישמח לעזור. בעזרתנו, תבחרו לא רק ווילון, אלא חוויה שלמה. בואו להתרשם ולא תתחרטו. צלצלו עכשיו!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון