וילונות למעצבי פנים ואדריכלים

אחד היתרונות הבולטים שלנו, הוא שאנו מספקים וילונות איכותיים מאוד הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. אנו בחברת וילון ישיר מספקים וילונות למעצבי פנים ואדריכלים, על פי דרישה ובהתאמה אישית. מוענקת מלוא תשומת הלב לניתוח הסגנון המתואר על ידע המעצב או האדריכל, על מנת להצליח ולהתאים את הווילון הכי נכון.

למרות שרבים אינם יודעים, וילון אחד פשוט ויפה יכול לשדרג את חלל הבית או המשרד – ללא היכר. לכן, אם אתם אנשי מקצוע המחפשים וילונות למעצבי פנים ואדריכלים, אנו בהחלט יודעים מה אתם צריכים. פנו אלינו, שתפו אותנו ברצונו של הלקוח ואנו נתאים לכם וילון מדהים, שלא יחרוג מהתקציב שניתן מראש. וילון ישיר, מציע למעצבים ולאדריכלים: קצרו את הדרך! התקשרו אלינו כבר עכשיו, קבלו מאתנו ייעוץ, ליווי והתאמה אישית של וילון – כולל הצעת מחיר אטרקטיבית! יחד, נהפוך את הלקוח לאדם המרוצה ביותר בעולם, לצד הווילון הכי מושלם. וילונות למעצבי פנים ואדריכלים – רק אצלנו בווילון ישיר.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון