וילונות למתנ"סים

חברת וילון ישיר שמה לה למטרה, להיות מסוגלת לעמוד בכל דרישה של לקוח לקבל כל סוג של וילון. אנו מחזיקים אינספור סוגים, צבעים וסגנונות של וילונות ומשרתים נאמנה קהל לקוחות רבה ומרוצה, זה שנים ארוכות. בין היתר, אנו מספקים גם וילונות למתנסים, שנועדים הן לכיתות הלימוד, הן לאודיטוריום אם יש והן למשרדי העובדים המקצועיים.

אנו מזמינים אתכם לבחור אתנו את הווילון המתאים ביותר: נוח לתליה, נעים למגע וחשוב מכל – מגן מפני השמש ושומר על פרטיות הילדים. חשוב מאוד להקפיד לבחור וילונות חסיני אש, על מנת לעמוד בכל כללי הבטיחות הגבוהים ביותר, וכן על ביטחונם של הילדים והצוות המקצועי כאחד. וילונות למתנסים לא חייבים להיות מבד מסוים או בסגנון ספציפי. אנו, בחברת וילון ישיר מציגים בפניכם סוגים מגוונים של בדים ותפירות, ואף מעמידים לרשותכם יועצים מקצועיים שישמחו לעזור לכם להחליט. כל וילון שתבחרו, אפוא, עומד בכל הדרישות הגבוהות ביותר ויסופק מן הבדים הטובים ביותר, ללא כל ספק. הצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים והצטיידו בווילון לבית, למשרד, לגן או למתנ"ס. אנחנו כאן בשבילכם.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון