וילונות לסיפריה

כולם כבר יודעים שלמקום הכי שקט בעיר, קוראים סיפריה. הרבה מאוד אנשים מגיעים לשם כדי לקרוא או ללמוד, מבלי שיפריעו להם. בדרך כלל, הסיפריה מעוצבת כך שיש בה שורות-שורות של מדפי ספרים ומסביב, ליד החלונות, מוצבים שולחנות לקריאה וללימוד. כדי להבטיח קריאה ולימוד מהנים, יש צורך גדול בשימוש עם וילונות לסיפריה.

בעבר, לא הושקעו די משאבים בסיפריות השונות ברחבי הארץ. כיום, עם עליית המודעות לעידוד הקריאה, הוקצו כספים רבים לשם שיפוץ הסיפריות ברחבי הארץ. לאחר שנקנו עשרות אלפי ספרים חדשים ושופצו מאות סיפריות, נדרשו גם וילונות לסיפריה שיהיו עדכניים ונוחים לשימוש. אנחנו בחברת וילון ישיר, שמחים להיות בראש הספקים המובילים של הווילונות בישראל. אנו מציעים שירות הוגן ומחיר הוגן לא פחות, ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך. בידינו עשרות סוגי בדים ואלפי לקוחות מרוצים, עסקיים ופרטיים כאחד. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמבחר הגדול שלנו ועומדים לרשותכם בכל עת.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון