וילונות לפינת האוכל

אחת הפנינים היפות של הבית, היא פינת האוכל. מומחים גדולים בתחום עיצוב הבית, ממליצים על וילונות לפינת אוכל, אשר יקנו תחושה ביתית ומשפחתית, וכן יעודדו את בני המשפחה להתקבץ יחד לארוחות משותפות. הווילונות יתכתבו עם עיצוב המטבח והסלון, כך שיוסיפו לו נפח.

מומלץ לבחור וילונות לפינת אוכל מבד קליל ונעים, כדאי להשרות אווירה נינוחה וטובה. למרות שישנם סוגים רבים של וילונות, מבדים שונים ובתפירות שונות, חשוב להיוועץ עם יועצים מתאימים ואנשי מקצוע, על מנת לבצע את הבחירה המתאימה ביותר. בדרך כלל, לפינת האוכל רצוי להתאים וילון שקוף או חצי שקוף, או לחלופין וילונות האפלה מבד או עץ. אנחנו בווילון ישיר, מתמחים בעיצוב הווילונות ושיווקם ללקוח. לנו שורת מומחים ארוכה, אשר תשמח לעמוד לצדכם ולסייע לכם לבחור את הווילון המתאים ביותר. המחירים שלנו נוחים, הסחורה שלנו מצוינת ושיטת המשלוח שלנו הנה מהזריזות שתפגשו. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ולהתחדש בווילון שיעשה לכם את כל השנה! חייגו עכשיו!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון