וילונות לצימרים

כמצופה, וילונות לצימרים הם אחד הפריטים המשמעותיים. זאת מפני שלרוב, הצימרים קטנים יחסית, ולכן כל פריט עיצובי – חשוב למדיי. לפיכך, בוחרים בעלי הצימר להתקשט בכל מיני פריטים אשר יקפיצו את העיצוב בחדר מחד, וכן יעניקו תחושה של יוקרה ובלעדיות מאידך.

חברת וילון ישיר מחזיקה במבחר בדים, במיוחד עבור וילונות לצימרים. בנוסף, ישנן אינספור דוגמאות תפירה ואפשרויות מיוחדות. אנו נציג בפניכם את הווילונות שיוכלו לענות הן על הצורך להעניק מראה טוב, והן על הצורך לענות על הפונקציונליות בצימר. באמצעות הידע והניסיון שצברנו לאורך שנות הפעילות הארוכות, אנו נוכל לעזור לכם בבחירת הווילון המתאים ביותר, תוך התחשבות בכלל הקריטריונים ותקרת התקציב. חשוב לומר: הן בעבור וילונות לצימרים והן בעבור וילונות לבתי מלון או חדרי הארחה, חייבים לבחור בבדים בעלי חסינות מאש. לפני שתבחרו את הווילון המועדף עליכם, התקשרו אלינו והיוועצו עצמנו. אנו נעניק לכם שירות ומחירים ללא תחרות, תוך מתן ייעוץ מהמומחים ביותר בתחום. צרו עמנו קשר עוד היום.

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון