וילונות סרט כיווץ

וילונות סרט כיווץ מאופיינים במראה דקיק ונעים, חופשי וקליל. מדובר באחד מפתרונות ההצללה האסתטיים ביותר הודות לתפירה היפיפייה של הכיווצים בראש הבד. למרות שבדרך כלל אורכם של הכיווצים קבוע מראש, ניתן לבחור להתאים באופן אישי כיווצים ארוכים יותר באם נדרש. מעל לכותרת הבד ישנם ווים קטנים המתחברים למסילה, או מכפלת שמיועדת להשחלת מסילה דקה.

למרות שאפשר לבחון וילונות סרט כיווץ משלל בדים, רצוי לבחור בעבורם דווקא את הבדים הדקים והרכים יותר. זאת על מנת שלא ליצור לחץ מיותר על המסילה וכן כדי שהסטת הווילון מצד לצד תהיה נוחה ונעימה. כמו כן, כמובן שגודלו של הבד ממנו נתפר הווילון, ניתן לשינוי ופתוח להזמנות מיוחדות. רק אצלנו, בחברת וילון ישיר, תוכלו להיות בטוחים שקבלתם מוצר מעולה, באיכות שאין שני לה. צרו עמנו קשר ונציגנו ישמחו לייעץ לכם איזה וילון לבחור. תתחדשו!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון