וילונות קפלים על טבעות

מכירים את זה שלפעמים פרט קטן – עושה שינוי גדול? וילונות קפלים על טבעות מציע יריעות בד יפהפיות, אשר נתלות על מוט באמצעות הטבעות שבראש הווילון, למראה שובה לב. כיום, מעצבי פנים מעדיפים להשתמש דווקא בווילונות מהסוג הזה, מהסיבה שהם קלילים מחד – אך מרהיבים מאידך. קל להלביש אותם על המוט והם נראים מיליון דולר! בדרך כלל, וילונות כאלה יתאימו לחללים גדולים יחסית: סלון, חדר אורחים גלריות וכדומה.

חשוב לציין, שכאשר בוחרים את צבע הקיר בהיר יחד עם וילונות קפלים על טבעות בצבע בהיר, ניתן לתת תחושה של חלל גדול וארוך. זהו כל הקסם של הווילונות הללו. הם מסוגלים להשרות אווירה חגיגית מצד אחד, ומצד שני "למתוח" לנו את הדירה. לכן, הם מאוד מומלצים וכדאי לרכוש דווקא אותם, על פי מידות כמובן. קשה לכם להחליט או אם אתם זקוקים להסבר רחב יותר? הרימו את הטלפון וחייגו אלינו כבר עכשיו! אנו נעמיד לרשותכם את מיטב המומחים, שיסייעו לכם ככל שיידרש תוך זמן קצר. אנו מתחייבים לספק לכם וילון באיכות מעולה בשילוב עם השירות הכי טוב שיש. מחכים לכם!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון