וילונות קפלים שטוחים

וילונות קפלים שטוחים (נקראים גם: "וילונות קפלים מסוג פלדים", או בפשטות: "וילונות פלדים"), מאופיינים במראה אלגנטי וטבעי. בשל התפירה המיוחדת ושילוב הבדים ממרקמים שונים, נדמה כי ביכולתם של וילונות אלה לשלב בין הסגנון הקלאסי והמוכר – לסגנון המודרני בן ימינו.

בווילון קפלים סטנדרטי ישנם קפלים גסים וגדולים יותר, שנוצרים כתוצאה מטכניקת השחלת הווילון על המוט. כמו כן, מדובר ביריעה אחת או יותר ללא תפירת כיווצים מיוחדת. וילונות קפלים שטוחים, מציגים קפלים קטנים ועדינים יותר, הודות לכיווצים התפורים בחלקו העליון של הבד. בנוסף, הם נתלים על מסילה (הניתנת לבחירה) ולא על מוט. ניתן לבחור את סוגי הקפלים והתפירות, בהתאם לרצונו החופשי של הלקוח ולהזמנה מראש. כמו כן, אפשר לבחור גם את הגבהים השונים של הווילונות הללו, על פי מידותיו של החלון. על פי רוב הם מקבלים אהדה רבה דווקא במשרדים, קליניקות ומרכזי טיפול. זאת לאור תחושת השלווה והניקיון שהם משרים. אנו בוילון ישיר, נעזור לכם לבחור את הווילון הנכון ביותר עבורכם, בהתחשב במיקום הצפוי לו. צרו עמנו קשר עוד היום!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון