וילונות קפלים שטוחים

וילונות קפלים שטוחים (נקראים גם: "וילונות קפלים מסוג פלדים", או בפשטות: "וילונות פלדים"), מאופיינים במראה אלגנטי וטבעי. בשל התפירה המיוחדת ושילוב הבדים ממרקמים שונים, נדמה כי ביכולתם של וילונות אלה לשלב בין הסגנון הקלאסי והמוכר – לסגנון המודרני בן ימינו.

וילון קפלים

בווילון קפלים סטנדרטי ישנם קפלים גסים וגדולים יותר, שנוצרים כתוצאה מטכניקת השחלת הווילון על המוט. כמו כן, מדובר ביריעה אחת או יותר ללא תפירת כיווצים מיוחדת. וילונות קפלים שטוחים, מציגים קפלים קטנים ועדינים יותר, הודות לכיווצים התפורים בחלקו העליון של הבד. בנוסף, הם נתלים על מסילה (הניתנת לבחירה) ולא על מוט. ניתן לבחור את סוגי הקפלים והתפירות, בהתאם לרצונו החופשי של הלקוח ולהזמנה מראש. כמו כן, אפשר לבחור גם את הגבהים השונים של הווילונות הללו, על פי מידותיו של החלון. על פי רוב הם מקבלים אהדה רבה דווקא במשרדים, קליניקות ומרכזי טיפול. זאת לאור תחושת השלווה והניקיון שהם משרים. 

מהם וילונות קפלים שטוחים?

וילונות קפלים שטוחים הם וילונות המעוצבים בקווים נקיים וישרים, ללא קפלים עמוקים או גלים. העיצוב הפשוט והמינימליסטי שלהם מתאים במיוחד לחללים מודרניים ומאפשר שילוב קל עם כל סגנון עיצובי.

יתרונות וילונות קפלים שטוחים:

  1. עיצוב מודרני – הקווים הנקיים והישרים יוצרים מראה אלגנטי ומינימליסטי, המתאים לכל חלל עיצובי.
  2. פונקציונליות גבוהה – הווילונות מאפשרים שליטה מלאה בכמות האור הנכנסת לחדר ושמירה על פרטיות מלאה.
  3. מגוון רחב של צבעים ובדים – ניתן לבחור מתוך מבחר גדול של צבעים, בדים ודגמים להתאמה מושלמת לעיצוב הפנימי של החלל שלכם.
  4. איכות ועמידות – הווילונות מיוצרים מחומרים איכותיים ועמידים, המבטיחים שימוש לאורך זמן.
  5. תחזוקה קלה – הווילונות דורשים תחזוקה מינימלית וניקוי פשוט, מה שמבטיח מראה חדש ורענן לאורך זמן.

 

למה לבחור בנו?

אנחנו בחברת הוילונות מתחייבים לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, עם מוצרים איכותיים ועמידים לאורך זמן. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם בכל שלב, מהתייעצות ובחירה ועד התקנה והתאמה אישית של הווילון לביתכם או משרדכם.

צרו קשר

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים שכבר נהנים מהיתרונות של וילונות קפלים שטוחים. התקשרו אלינו עוד היום לתיאום פגישה וייעוץ מקצועי ללא עלות.

מעוניינים בהתקנת וילונות בביתכם? צרו איתנו קשר בטלפון: 1-801-372-287