וילונות קפל בננה

כולנו מכירים את וילונות הקפלים השטוחים ("וילונות פלדים"), הפוגשים אותנו בעיקר בבתי אירוח ובמשרדים יוקרתיים. וילונות קפל בננה, אם כן, מהווים את אחת הגרסאות המעודנות יותר של וילונות הקפלים השטוחים. במקום שלשת קפלים צמודים, נראה רק קפל אחד התפור בתפירה עדינה בראשית הווילון.

שלא תטעו. וילונות קפל בננה מצריכים שימוש בהרבה מאוד בד, למרות הדילול בקפלים. למעשה, בהשוואה לווילון קפלים שטוחים קלאסי, ווילון קפל בננה ידרוש פי שלושה בד. אך יחד עם זאת, התמורה היא רבה: מראה חינני, רך ומהוקצע, לצד סימטריה מדהימה השומרת על המראה העשיר והיוקרתי. חשוב לציין כי את הווילונות בעלי קפלי הבננה, ניתן להשחיל הן על מוט והן במסילה, כך שהם אינם מוגבלים מהבחינה הזו. מדובר ביתרון גדול שאין לזלזל בו, נוכח העובדה שווילונות בעלי קפלים שטוחים, נדרשים אך ורק לתליה במסילה, אשר נחשבת לנוחה פחות. הצוות המקצועי של וילון ישיר, עומד לרשותכם בכל שאלה ובקשה. אנו נדאג לעזור לכם לבחור את הווילון המתאים ביותר, שישדרג עבורכם את חלל המשרד או החדר. התקשרו עוד היום!

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון