וילונות רינגים

וילונות רינגים, הנם יריעות וילון אשר בקצה העליון שלהן, ניצבות טבעות מניקל או פליז. כידוע, לכל וילון שיטת תליה משלו. ישנם וילונות הדורשים תליה באמצעות מוט, ולכן הם מגיעים עם לולאת בד מיוחדת. וילונות אחרים, נתלים באמצעות תופסנים מיוחדים, ולכן היריעה מגיעה נקיה, ללא לולאות בד או טבעות, יחד עם תופסנים מתאימים שהוזמנו מראש. היתרון הגדול של הטבעות, דווקא, הוא שהן מקלות מאוד את השחלת הווילון על המוט, ואף מוסיפות בעצמן משהו משלהן לעיצוב.

וילונות רינגים הם וילונות מיוחדים מאוד. בשל העובדה שישנן טבעות בקצה הבד, השחלתן על מוט התליה, יוצרת קפלים גדולים ומיוחדים. כמו כן, ניתן להזמין את יריעות הווילון בצבעים שונים ואפילו מבדים שונים, במטרה לשלבם בתליה יחד. בדרך כלל, זה יוצא מדהים. חברת וילון ישיר שמה לה מטרה: להפוך כל סלון, משרד או חדר אורחים – ליפה יותר, עם וילונות רינגים איכותיים שנתפרו במיוחד ללקוח. התקשרו אלינו עוד היום ונעזור לכם להתאים את הסגנון המתאים ביותר בשבילכם. החלל שלכם, הבדים שלנו. התקשרו עכשיו! אם גם אתם מעוניינים בוילונות רינגים אתם מוזמנים ליצור קשר עם "וילון ישיר", אנחנו נגיע אליכם עד הבית ונתאים לכם את וילון החלומות שלכם, התקשרו עכשיו: 050-402-0017

אודות

וילונות בד, ונציאנים, קפלים ועוד

חברת וילון ישיר היא חברת הוילונות הראשונה בישראל שמגיעה אליכם הביתה ופותחת לכם את המוצרים והקטלוגים אצלכם בבית. חברת “וילון ישיר” חלוצה בשיטת מכירת הווילונות בצורה ישירה בבית הלקוח. החברה פועלת עפ”י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה בצרוף בסיס עלויות נמוכות בהיעדר חנות פיזית ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה.
icon calendar זמינות
מלאה
icon service שירות
אישי ומהיר
icon garanty אחריות
לשנה
icon home מגיעים
לבית
icon fabric בדים ועבודה
ברמה גבוהה
המשך לקרוא
100

שירות מקצועי

99

לקוחות מרוצים

592

וילונות
לחדרי שינה

1856

וילונות לסלון